Wczytuję..


Atrakcje

Podczas Naszych wyjazdów na pewno nie będziecie się nudzić! Nasza wycieczka to nie tylko jazda na rolkach. Wypełnimy Wam czas od rana do wieczora. Jedną z naszych atrakcji będzie poranna nauka chodzenia po taśmie. Równowaga to podstawa, zarówno na rolkach jak i w życiu. Odwiedzimy więc plaże, gdzie dla chętnych przeprowadzimy sesje nauki chodzenia po taśmie.

Popołudniowa sjesta w Hiszpanii nie musi być wcale leniwa. Jeżeli tylko będziecie mieć ochotę to proponujemy wycieczkę na skuterach po wąskich uliczkach Barcelony.

Jedzenie to nieodzowny element śródziemnomorskiego stylu życia, a Nasz szlak kulinarny poszerza się z wyjazdu na wyjazd. Zatem każdemu bez względu na swoje preferencje żywieniowe pokażemy, gdzie będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli lubisz zakupy, pokażemy Ci gdzie będziesz mógł zaszaleć. La Rambla to bez wątpienia najbardziej znana ulica tego miasta. Cała trasa liczy zaledwie kilometr, ale zdarza się, że jej przejście zajmuje nawet kilka godzin. Pokażemy Wam też po wąskie mniej znane uliczki handlowe, gdzie będziecie mogli kupić sobie coś extra i zaopatrzyć się w pamiątki dla swoich bliskich.

Jeżeli będziecie potrzebować jeszcze więcej dodatkowych atrakcji to zaproponujemy Wam dodatkowo zwiedzanie np.: stadionu F.C. Barcelona - Camp Nou lub oceanarium L'Aquarium de Barcelona. Odwiedzimy wieczorny pokaz fontanny Font Magica lub zaprowadzimy Was na lekcje tańca flamenco.

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami

Adres

Rolltravel s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 9 / 16
09-400 Płock
NIP: 7743238240
REGON: 369037477
Bank Zachodni WBK S.A.
73 73 1090 1333 0000 0001 3564 0519
Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06

Aktualności

Zapraszamy do polubienia Naszych profili społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Nami, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl