Wczytuję..


Dlaczego warto?

Przeczytaj 10 powodów dlaczego warto wybrać się z Nami na wycieczkę do Barcelony na rolki. 

  • Jak wycieczka to słońce, jak dużo słońca to Hiszpania, a jak Hiszpania to na pewno Barcelona. Jest to Miasto w którym nawet słońce pozwala sobie później wstać i później chodzi spać. Luz mieszkańców i pozytywne podejście do życia otacza z każdej strony. Muzyka i klimat miasta trafi w każdy gust, a czas spędzony w Barcelonie na rolkach na pewno zapisze się na całe życie w Waszych wspomnieniach.
  • Barcelona jest rajem dla ludzi jeżdżących na rolkach. Śmiało można ją nazwać europejską stolicą rolek. Bajeczna, długa i równa promenada nad morzem oraz zwiększające się nachylenia w głąb lądu, gdzie podjazdy i zjazdy robią się coraz bardziej wymagające. Infrastruktura miasta jakby specjalnie została przygotowana pod jazdę na rolki. Dostosowana jest do każdego typu i poziomu rolkarza.
  • Jeżeli lubisz aktywny wypoczynek to ta wycieczka jest dla Ciebie. Zwiedzanie Barcelony na rolkach to czysta przyjemność i połączenie wszystkiego co w rolkach najpiękniejsze: sport, rekreacja, integracja, zabawa, zdrowie, kondycja. Taka forma wyjazdu daje nowy i niezwykle ekscytujący wymiar turystyki.
  • Nasz kurs rolkowy w Barcelonie prowadzony jest na najwyższym poziomie teoretycznym i praktycznym. Indywidualne podejście oraz grupowe zadania będą dostosowane do aktualnego poziomu zaawansowania kursantów. Na szkoleniu otrzymacie wiedzę, którą będziecie mogli rozwijać samodzielnie w przyszłości, macie też gwarancje, że każdy wyjedzie z Barcelony z nowymi umiejętnościami.
  • Jeżeli lubisz poznawać ludzi z podobnymi zainteresowaniami to tu właśnie nawiążesz kontakty z takimi osobami. Każda grupa to nowa energia i nowe charaktery - kto wie może po powrocie umówicie się na wspólny trening albo pojedziecie razem na nightskating do Warszawy, Gdańska, Katowic czy Płocka.
  • Program wycieczki jest elastyczny i jeżeli poza szkoleniem lubisz leniuchować na plaży to całe 10 km plaży jest Twoje. Jeżeli zaś samo szkolenie to będzie za mało, to dla tych którzy będą potrzebować jeszcze więcej endorfin mamy przygotowanych kilka ciekawych wyzwań.
  • Jeżeli na miejscu będziesz chciał wyposażyć się w rolki pomożemy Ci z doborem odpowiedniego sprzętu. Znamy najlepsze rolkowe sklepy: Inercia i Roex, które są doskonale wyposażone w sprzęt. Wiemy też, gdzie znajdują się dobre wypożyczalnie, w których mamy swoje rabaty. Serwis rolek będziecie mieć na miejscu więc bez obaw… mamy wszystkie potrzebne, kluczyki, śrubki, kółka i łożyska.
  • Jesteśmy pasjonatami jazdy na rolkach możemy jeździć na nich 24/7/365. Znamy lokalne środowisko, z którym oczywiście Cię zapoznamy. Wiemy, gdzie i kiedy jeździć żebyście jak najlepiej poczuli klimat tego miasta. Z Nami trafisz w samo centrum europejskiej stolicy jazdy na rolkach, a my pokażemy Ci dlaczego warto kochać rolki.
  • Mamy nadzieje, że spotkamy się już niebawem! Zobaczycie i poczujecie to Wszystko na własnej skórze, która po powrocie zmieni odcień na nieco bardziej opalony. Wakacje na rolkach w Barcelonie to z pewnością oryginalny pomysł na urlop. Nasza wycieczka dostarczy Wam energii, która po powrocie pozwoli na zmierzenie się z kolejnymi zadaniami i projektami, a wspomnienia na długo pozostaną żywe.
  • Wyjazdy rolltravel to niezwykła przygoda, która pokaże Wam Barcelonę z zupełnie innej perspektywy. Nauka nowych umiejętności rolkowych w mieście, które jak by zostało do tego stworzone będzie niezwykłym przeżyciem dla każdego. Mamy świadomość tego, że czas jest jedną z najcenniejszych wartości w Naszym życiu, dlatego też Naszym celem jest zapewnienie Wam, że czas spędzony z Nami będzie niezapomniany.

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami

Adres

Rolltravel s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 9 / 16
09-400 Płock
NIP: 7743238240
REGON: 369037477
Bank Zachodni WBK S.A.
73 73 1090 1333 0000 0001 3564 0519
Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06

Aktualności

Zapraszamy do polubienia Naszych profili społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Nami, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl