Wczytuję..


Szkolenie

Pamiętajcie, że wyjazdy Rolltravel nie mają ograniczeń wiekowych. W naszych kursach z powodzeniem uczestniczyły osoby w wieku szkolnym, studenci oraz emeryci. Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy na rolkach! 
 
Szkolenie poziom 1

POZIOM 1

Kurs ten skierowany jest do wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rolkami, lub tych, którzy kiedyś jeździli i chcą przypomnieć sobie podstawy. W Barcelonie będziemy uczyć się w miejscach do tego przystosowanych i bezpiecznych. W pierwszej fazie nauki wypracujemy odpowiednie nawyki, które pozwolą na pewne utrzymywanie równowagi, nauczą jak się rozpędzać, skręcać i hamować. Jak unikać upadków i bezpiecznie upadać. Poziom ten uczy i przygotowuje do samodzielnego poruszania się na rolkach. W drugiej fazie nauki wyruszymy na nadmorską promenadę i przyległe szlaki rolkowe, gdzie napotkamy pierwsze miejskie przeszkody, na których będziemy ćwiczyć jazdę miejską.

Na tym poziomie kursanci zostaną zapoznani z poszczególnymi dziedzinami jazdy na rolkach. Wiedza teoretyczna i praktyczna zdobyta na kursie pozwoli na szersze zrozumienie filozofii rolkarstwa.

Szkolenie poziom 2

POZIOM 2

Ten kurs skierowany jest są do osób, które mają już opanowane podstawy jazdy na rolkach, potrafią samodzielnie i pewnie przemieszać się na płaskich powierzchniach. Poziom ten idealnie sprawdzi się dla osób, które uczestniczyły w Nightskatingach. Na tym poziomie nauczymy się technik: przyspieszania, skręcania przy dużych prędkościach i skutecznego hamowania. Wprowadzone zostaną podstawy jazdy szybkiej, slalomu oraz jazdy tyłem. Kurs ten przygotuje Was do płynnego poruszania się po mieście pokonywania podjazdów i zjazdów oraz wszystkich miejskich przeszkód . Na tym poziomie zwiedzanie Barcelony oraz jej zabytków będzie czystą przyjemnością. Zajęcia z instruktorami z Hiszpanii będą dodatkowym wyzwaniem.

Na tym poziomie będziemy uczyć się i wykorzystywać miejską infrastrukturę po to, aby poruszać się jak najpłynniej i jak najbezpieczniej przez miasto.

Szkolenie poziom 3

POZIOM 3

Kurs skierowany do osób, które opanowały jazdę na poziomie średniozaawansowanym i chcą dalej rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia w tej grupie skierowane są do najbardziej wymagających rolkarzy. Wprowadzone zostaną zaawansowane techniki: slalomu, jazdy długodystansowej, skoków, obrotów o 180 i 360 stopni, hamowania tyłem z dużych prędkości oraz wykonywania tych manewrów na prawą i lewą stronę. Będziemy uczyć się jak pokonywać miejskie przeszkody o różnym stopniu trudności. Jest to poziom dla osób, które chcą przekraczać swoje granice w jeżdżeniu na rolkach. Instruktorzy z Polski i Hiszpanii będą czuwać nad Waszymi postępami.

Na tym poziomie będziemy kreatywnie wykorzystywać miejskie przeszkody tak aby jak najpłynniej i jak najszybciej poruszać się w miejskich warunkach.

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami

Adres

Rolltravel s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 9 / 16
09-400 Płock
NIP: 7743238240
REGON: 369037477
Bank Zachodni WBK S.A.
73 73 1090 1333 0000 0001 3564 0519
Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06

Aktualności

Zapraszamy do polubienia Naszych profili społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Nami, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl