Wczytuję..


Przelot i zakwaterowanie

Wycieczka obejmuje tygodniowy pobyt w Barcelonie + intensywny kurs nauki jazdy na rolkach. W zależności od zaawansowania grupy, będziemy zwiedzać na rolkach te zabytki, które będą w zasięgu Waszych umiejętności. Barcelona oferuje bardzo zróżnicowany teren, wiec szkolić będziemy się w miejscach optymalnie dostosowanych do aktualnego poziomu jazdy uczestników.

Oferujemy komfortowe warunki mieszkalne w kamienicy z 1855 roku, która znajduje się na samym początku dzielnicy Gotyckiej przy placu Medinaceli. Nasza lokalizacja pozwala na odkrywanie najstarszej Barcelony, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Od najsłynniejszej ulicy La Rambla dzieli nas zaledwie 300 m. Widok z każdego pokoju na port Well i plac Medinaceli jest dodatkowym atutem. Nasz apartament może pomieścić 10 osób w pokojach 2 i 3 osobowych. Klimatyzacja, wi-fi i świetna rolkowa lokalizacja nadaje temu miejscu klimat i charakter, który poczujecie już pierwszego dnia Waszego pobytu.

Do Barcelony możecie przylecieć sami, z rodziną lub przyjaciółmi. Nie mamy minimalnej liczby osób, dla której otwieramy kurs. Jeśli okaże się, że w danym tygodniu przylecicie na przykład jedynie ze swoją drugą połówką - będziecie mieli instruktora tylko dla siebie :)


Naszym partnerem przy wyszukiwaniu lotów jest biuro podróży wakacje.pl, także macie pewność optymalnego dopasowania lotu z Polski do Barcelony. Na miejscu zadbamy o Wasz transfer z lotniska. Każdy uczestnik będzie ubezpieczony. Cena wyjazdu nie zawiera wyżywienia.

Ramowy plan kursu:

  • Niedziela - przylot do Barcelony, zakwaterowanie i pierwsza sesja rolkowa, wieczorna prezentacja omawiająca kurs.
  • Poniedziałek - Sobota - poranna sesja rolkowa 2,5 h, popołudniowa sesja rolkowa 2,5h, wieczorna wideo analiza i prezentacja rolkowa.
  • Niedziela - porządki, pakowanie i wylot do Polski.

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami

Adres

Rolltravel s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 9 / 16
09-400 Płock
NIP: 7743238240
REGON: 369037477
Bank Zachodni WBK S.A.
73 73 1090 1333 0000 0001 3564 0519
Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06

Aktualności

Zapraszamy do polubienia Naszych profili społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Nami, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl