Wczytuję..


Rolltravel

Rolltravel to pionierska firma specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów połączonych ze szkoleniem doskonalenia i nauki jazdy na rolkach w Barcelonie. Proponujemy turystykę, która na zawsze odmieni Wasz sposób myślenia o wycieczce. Wprowadzamy na rynek zupełnie nową ofertę związaną z aktywnym wypoczynkiem.

Zwiedzanie Barcelony na rolkach to nowatorski sposób na spędzenie urlopu w gronie osób, które lubią aktywny wypoczynek. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od tego czy już jeździsz czy dopiero chcesz się nauczyć, na kursie udoskonalimy Twoje umiejętności. Podstawy, płynna jazda miejska, wheeling na kubeczkach, zjazd tyłem po schodach, jazda szybka, czy obrót o 360 stopni na skateparku... żaden problem! Współpracujemy z najlepszymi certyfikowanymi, instruktorami z Polski i Hiszpanii.

Zależy nam na tym, aby podnieść jakość szkolenia na poziom do tej pory niespotykany w Polsce. Sami jesteśmy pasjonatami jazdy na rolkach, wpadliśmy na ten pomysł i realizujemy naszą wizje. Wytyczamy nowy szlak w organizowaniu wyjazdów i szkoleń rolkowych.Twarzą, instruktorem i współzaożycielem firmy Rolltravel jest

Tomasz Tomo Araucz

Tomasz  ArauczCześć, mam na imię Tomek, w Barcelonie będę Waszym trenerem, opiekunem i przewodnikiem. Jestem licencjonowanym instruktorem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich z ponad 20 letnim doświadczeniem jazdy na rolkach. Jestem rolkarzem i tancerzem, który od 12 lat przekazuje swoje pasje dzieciom, młodzieży i dorosłym. W Polsce od 6 lat prowadzę szkołę rolkowo taneczną - Czysta Forma Studio w Płocku. Jestem pomysłodawcą takich wydarzeń i inicjatyw jak: Roller Dance - warsztaty tańca na rolkach i Roll Team Building - warsztaty rozwijające kompetencje w biznesie przeprowadzane na rolkach.

Moja specjalizacja to: dynamiczna jazda miejska, jazda po skateparku i oczywiście taniec na rolkach. Oprócz kursów instruktorskich posiadam szereg dyplomów i certyfikatów potwierdzających moje umiejętności organizacyjne, szkoleniowo - metodyczne oraz kierowania zespołem. Doświadczenie w podróżowaniu pozwala mi na swobodną komunikację i integrację z nowo poznanymi osobami. Mam nadzieje, że niebawem będziemy mieli okazje się poznać i razem odkrywać Barcelonę na rolkach.

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami

Adres

Rolltravel s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 9 / 16
09-400 Płock
NIP: 7743238240
REGON: 369037477
Bank Zachodni WBK S.A.
73 73 1090 1333 0000 0001 3564 0519
Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06

Aktualności

Zapraszamy do polubienia Naszych profili społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Nami, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl