Kurs 7-dniowy

KURS WROTKARSKI

Nasza Baza w Barcelonie to idealne miejsce na Twój następny kurs wrotkarski. Wyjazdy do Barcelony na rolki i wrotki organizujemy cały rok - co tydzień. Standardowy wyjazd trwa 7 dni, zaczyna się w sobotę i kończy się w następną sobotę, szkolenie zaś rozpoczynamy w poniedziałek i kończymy w piątek. Nie oznacza to jednak, że niedziela jest dniem bez rolek. Niedziele traktujemy jako dzień na integracje oraz wstępne rozpoznanie umiejętności uczestników, zakładamy rolki i jedziemy na pierwsze zajęcia. Dla chętnych przewidujemy naukę tańca z lokalnymi wrotkarzami jednych z najlepszych na Świecie w tej dziedzinie czyli z BCN Roller Dance.

Jeżeli będziesz chciał/a przylecieć w inny dzień i skorzystać z kursu, to też jest taka możliwość (przeczytaj informacje dotyczącą WYJAZDÓW DO BARCELONY W DOWOLNYM TERMINIE). Jakość szkolenia, komfort, bezpieczeństwo i dobra zabawa to dla nas priorytet. Twój wiek nie ma dla nas żadnego znaczenia. Nasi instruktorzy mają doświadczenie w szkoleniu dzieci i dorosłych. W wyjazdach Rolltravel uczestniczą: rodzice z dziećmi, pary, przyjaciele, a nawet dziadkowie z wnukami! Poziom szkolenia zawsze jest dostosowany do indywidualnych umiejętności i predyspozycji każdego z kursantów. Działamy w grupie, która zapisze się na wybrany tydzień, a jeżeli złoży się tak, że na dany termin zapiszesz się tylko Ty - to przeprowadzimy szkolenie indywidualne w tej samej cenie:)

Mamy dwa pakiety organizowania wyjazdu na 7-dniowy kurs wrotkarski w Barcelonie z zakwaterowaniem:

PAKIET I

Kompleksowa organizacja wyjazdu na 7-dniowy kurs wrotkarski. Na całkowitą cenę składa się: bilet lotniczy, ubezpieczenie, transfer z i na lotnisko - aerobus, zakwaterowanie i kurs (w miesiącach od listopada do maja kurs jest gratis)

CENA:

  • 1650 zł - od maja do listopada (+ cena biletu lotniczego)
  • 1350 zł - od listopada do maja (+ cena biletu lotniczego)

PAKIET II

Organizacja zakwaterowania połączona z 7-dniowym kursem wrotkarskim. Na cenę składa się: zakwaterowanie i kurs (w miesiącach od listopada do maja kurs jest gratis)

CENA:

  • 1499 zł - od maja do listopada
  • 1199 zł - od listopada do maja

* Zakup biletu lotniczego i ubezpieczenia na okres trwania kursu we własnym zakresie i jest ono obowiązkowe dla osób które biorą udział w kursie.

Wyżywienie w każdym pakiecie jest we własnym zakresie. Apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Koszt tygodniowego wyżywienia kupując produkty w sklepach takich jak: Alcampo Lidl i Carrefour to koszt około 50-100 €.

PAKIET III

Obejmuje organizacje tylko zakwaterowania bądź tylko kursu wrotkarskiego. Opcja ta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i do grup zorganizowanych. Dla grup w ilości od 8 do 12 osób przewidujemy ciekawe promocje. W celu ustalenia szczegółów oraz ostatecznej ceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

CENA:

  • 150 / 200 zł - 1 doba noclegu w bazie Rolltravel w zależności od miesiąca oraz ilości osób.
  • 899 / 1099 zł - 7-dniowy pobyt w bazie Rolltravel w zależności od miesiąca oraz ilości osób.
  • 300 / 430 zł - 5 dniowy kurs wrotkarski

Jeżeli Masz jakiekolwiek pytania odnośnie wyjazdu, dostępnych terminów bądź samego kursu - zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Chcesz poznać więcej szczegółów?

SZYBKI KONTAKT

Telefon

Telefon

+48 662 05 05 06
Zadzwoń/SMS
E-mail

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Napisz do nasDane adresowe, numtery kont bankowych i inne informacje znajdują się w zakładce KONTAKT

Aktualności

Zapraszamy do obserwowania naszych profili social media, tam znajdziecie aktualne informacje o wszystkim co jest związane z Rolltravel.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Rolltravel.pl. Projekt i wykonanie: Hedea.pl